Antalya su tesisatçısı, su tamirçisi, sucu

Antalya su tesisatçısı, su tamirçisi, sucu

0507 251 45 37 - Zerbay Yapı

HEMEN ARA 05325640192

 

ANTALYA SU TESİSATÇISI

ANTALYA SU TESİSATÇISI, olarak Antalya genelinde su tesisatı arızalarının 7/24 tesisat ustalarmızla en kısa sürede müdahale ediyoruz. İhtiyacınız olan ilk su tesisatçı yada kameralı cihazlarla kaçak tespiti, tıkalı su ve gider borularını açılmasını gibi sıhhi tesisat, arızalarında tecrübeli ustalarımız tarafından yapılıyor, Sizlere en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz, Konusundaki tecrübemiz işimizin yansıtılarak su tesisat ile ilgili olan tüm tamiri ve montaj işlerini en muntazam şekilde yerine getiriyoruz. aldığınız yeni evin eski olduğu için yenilemek istiyorsanız, tecrübeli ustalarımız gerekli incelemeleri yaparak size fiyat verilir. uygun görürseniz, değişimini en kısa sürede su tesisatçı ustalarımız tarafından yerine getirip, Antalya su tesisatı tamirçisi hizmeti verdiğimiz. olarak tecrübeli elemanlarla yerine getiriyoruz.

HEMEN ARA 05325640192

Kurumsal

 

Antalya Su tesisatı tamirçisi

Antalya su tesisatçısı olarak 7/ 24 hizmet vermekteyiz. Antalya da su tesisatı tamiri nasıl yapılır? konusunda uzman deneyimli olan ekibimiz ve ben siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ben yılların bana verdiği tecrübe anlatmakla bitmez aslında  bakarsanız iyi bir sucu ustası için ne yaptın derseniz su tesisatı da, en iyi yapıtımız iş en iyi su malzemelerini kullanarak sıhhi tesisatın birinci sınıf işçilik olmasıdır.

Her zaman kaliteli su malzemeleri kullanarak su işlerin uzun ömürlü olması sebep olur ve uzun yılar boyu su tamirçisi evinize gelmez neden çünkü malzeme kaliteli işçilik kaliteli  kullandığımız markalar, vitra, artema, eca, serel, sıamp, tema, turkuaz, visam, kale, grohe, geberit, firenke, kütahya seramik, pvc boru için fırat boru, ege yıldız, kalde.

Mersin su kacak tespiti, 05072514537 zerbay yapı termal kameralı cihazla su  kaçak bulma, - YouTube

HEMEN ARA 05325640192

Antalya kameralı su tesisatçısı,

Antalya su tesisatçısı, Günümüzde yeni teknolojik cihazlarla hizmette sınır tanıyamam biz bir su tesisatçısında farklı cihazlarla kaçağın bulan. Bir su tesisatçısı için kaçağı oldukça zor bir iştir. Su tesisatçısı ustalarımız aşağı daire kaçan suyu nasıl bulurum diye çok uğraşır gözün kestirdiği seramik kırar ve ondan sonra banyo tuvalet derken delik değişik olur.

SU TESİSATI KAÇAKLARI aslına bakar sanız bizde o uygulamalar yapardık. yeni teknolojin tanışana kadar bizde kör yılan gibi evin orasın burasın kırardık yani bir su tesisatçı için en zor işlem. halede ustanız babanızsa kaçacak hiç yer yok evet ben tırnak tan yetişmeyim sonradan değil su tesisatı işine çocuk yaşlarda tanıştım hemde demir boru tanıştık demir boruya diş açmak halede zoru bir çocuk için demir boru varken su tesisatı ustaları bulmak hakten zor işti plastik boru çıktı birden ustalar çoğaldı. su tesisat bazen çok kolay bir iş gibi görünse de ustalık istiysen bir meslek dalıdır.

su tesisatçısı

Herhangi bir kırma dökme işlemi olmadan temiz şekilde su kaçağı bulma faaliyetlerini sağlayan uzman firmalar müşterilerine daima kalıcı çözümler sunmuşlardır. Eski türdeki binalarda bazen galvaniz borularının eskimesi sonucunda da meydana gelebilen su kaçağı durumları anından uzman firmalarca çözümlenmelidir.

Bu işi bilmeyen ve uzman olmayan bir firma ile çözmeye kalkışmanız sizlere bu işi pahalıya getirecektir. Her zaman alanında uzman firmalarla iş yaptığınızda kesinlikle sorunsuz yaşamazsınız. Daima bu türdeki sorunlarınız için bu işten anlayan su kaçağı bulma firmalarından destek alarak parasal olarak da uygun fiyatlarda sorununuzu hallettirmiş olunuz.

HEMEN ARA 05325640192

0507 251 45 37 - Zerbay Yapı

Su tesisatı tamiri onarımı sucu

 

 

Benim başıma gelmez diyebileceğiniz bu tür su kaçağı sorunları herkesin başına gelebilir. Bu yüzden başınıza gelmeden önce bu konu hakkındaki bu tür bilgileri edinmeniz son derece önemlidir. Böylelikle bu işi saygın şekilde yapan firmaların hangi metotları kullandıklarını ve sizlere ne ölçüde işlemler sağlayabilecekleri konusunda fikir sahibi olmuş olursunuz.

Zaman içinde sizinde tesisatlarınıza eskimeler olabilir bu da su kaçaklarının en büyük habercisi olacaktır. Başınıza her zaman gelebilecek bu türdeki durumlarda hemen uzman firma yardımı talep ediniz. Eğer çevrenizde uzman firma yoksa kesinlikle internetten bu şekilde hizmet veren uzman firmaların bilgilerine mutlaka ulaşınız.

HEMEN ARA 05325640192

ANTALYA SU TESİSATÇISI

Antalya su tesisatı inşaat işleri nasıl yapılır? inşaat su tesisat nasıl döşenir. önce linkle azda olsa inşaat proje sinde anlamak gerekir. inşaat tesisatı en zor olan bölüm su tesisatın boruların döşenecek yerin belirlemektir. mimar veya mobilyacıları örnek daire çağırın ve mutfak evyesin yerin belirletin bulaşık makinesin yeri mutfak kolon borusunu yeri belirlerken kolon borusunu yeri önemi vida gelmeyecek yere konulur. Hilton lavaboların yerin belirlen. duşa kabin ve banyo bataryasın yeri belirlenir. asma klozet yeri ebe yin banyosu da belirlenip ve tuvalet taşın yeri tuvalet lavabosu yerin kapı çarpmaması için ölçüler dikkatesin. kalorifer tesisat kombin yeri ve peteklerin yeri ısı kaybı olmayacak şekilde tesisat döşenir. klima drenajları boru hattı döşenirken kavis atılmaz. yangın hattı demir boru ile yapılır. sucu ustalarımız tarafından yapılmakta.

Bir dairenin su tesisatı işçilik fiyatı  ne kadar olur? en kısa yol yapılacak olan dairenin ortalama bir sucu ustası ve yardımcı elmanı yom yelerin çıkarmak bir daireye kaç yom ye gitigi bulunur. sucu ustası ve elmanın ortalama 10 ar yom ye çıkan sonuç ikiye çarpılır. inşaat su tesisatı için geçerlidir. tadilat yaptıran kişiler yom ye usulü olmaz. 

HEMEN ARA 05325640192

 

Baydar tesisat zerbay yapı 05316753973 - Mersin

ANTALYA GÜN ISI TAMİRİ

Antalya gün ısı sisteminin ısıtmama sebeplerinde birde güneş enerjisinin kalitesidir buna bağlı olarak sacın kalınlığı alüminyum kalınlığı sıcak su ve soğuk su deposunun izolasyonun en iyi malzemelerle yapılmış olmasına dikkat edilmesi. Kaliteli bir enerji güneş gördükten sonrasında erken ısıtır ve güneş kaybolduktan sonra depoladığı sıcak suyu geç soğutur.

Antalya da Güneş enerjilerin ısıtma sorunlar niçin ısıtmadığının sebeplerinden biri de su eskidikçe içinde oluşturduğu kirecin su kanallarının işleyişinin kısıtlanıp daralmasına ve buna bağlı olarak ta boruların tıkanmasına sebep olur ve güneş enerjisi ısıtmaz hale getir.

Güneş enerjisi ısıtmamasını başlıca sebeplerinden biride gün ısı enerji  üzerinde bulunan ek parçaların su kaçırıyor yada gün ısı enerjini su geçişlerin daralma yapmasına sebep olan parçaları var ise Antalya güneş enerji ustasının tamiri bilgisi dahilinde denetimi ve bakımı yapılmalıdır.

ANTALYA GÜNEŞ ENERJİSİ SERVİSİ
Antalya güneş enerjisi servisi güneş enerjisi montajı servisi tamiri ve arıza tespit bakım onarım hizmet vermektedir. ANTALYA güneş enerjisi servisi bozulan akıtan ısıtmayan güneş enerjinize en uygun kaliteli hizmet verebilmek için ustalaşmış ustaları ile Antalya tamir ekibi ve servis  hizmet vermekteyiz.

ANTALYA güneş enerji servisi su akıtan güneş ısı enerjisinin bozulan şamandırasını en kaliteli şamandıra ile bire bir  değişimini yapmaktayız. ANTALYA da bozulan patlayan güneş enerjisini soğuk su deposu sıcak su deposu cam kolektör gün ısı iskelesi en uygun en ekonomik şekilde tamirini ve bakımını yapıyoruz.

ANTALYA DA güneş enerjisi servisi güneş enerjisine ek parçalar sıcak su deposu soğuk su deposu paneller değişiminde en kaliteli araç-gereç ile siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

 

Hemen Ara 0507 2514537 
Hemen Ara 0507 2514537 

Antalya su tesisatı tamiri

Antalya su tesisatı tamiri, daire su tesisat nasıl yenilenir? SU TESİSATI yenilenmesi ve değişmesi. Uzman su tesisatçı, işidir eski tüm bağlantı noktalarından bulunması ve temiz su ve pis su borularının nerelerden geçtiğini tespit sonu teknolojik cihazlar ile yapılır. Sonra o doğru bölgeler açılarak yeni işlemleri yapılır. Bu sayede gerektiğinde fayans, seramik, fazla kırma dökme önüne geçilir. En kısa sürede en sorunsuz bir  hizmet, için mutlaka bizi arayın uzman ekibi yerinde tespit ve doğru çözümler ile sizlere hem zaman hem de para tasarrufu sağlar, evinizde ve işyerinizde bizi arayın.

Hemen Ara 0507 2514537 

Antalya kameralı su kaçak tamiri

Antalya su tamircisi, olarak Tesisatta su kaçağı, önemli soru arasındadır, buna çeşitli sebepler vardır. Benzer eskimiş borular yüzeyden aşınan contalardan bazen borulardaki imalat hatalarından yapım. Hatalarından su kaçağı olabilir. Ancak bunlar önemli olan olmasının neden değil, en kısa sürede sorunsuzca yapılmasıdır. Termal kamera ile hizmet verme veren firmalardan, bu konuda her türlü bilgi alabilirsiniz ,sizlere deneyimli uzman personellerimiz yardımcı olacaktır. Termal kamerasıyla ,ustanın tesisattaki temiz su borularının sıcak ve soğuk su zahmetsizce bulur. Termal kamera ile bakan firmamız kırmadan hizmet verir .Bu yüzden zevkinize göre değiştiriniz. fayanslarınızın zarar göreceğini düşünüyorsanız ustamız, termal kamera, ile akustik dinleme cihazı ile su boru sunun yerini noktasal olarak tespit eder, içinde küçük bir alan çalışarak su tesisatı, Bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Hemen Ara 0507 2514537 

Antalya musluk tamircisi

Antalya Musluk tamiri nasıl yapılır? Arızalı veya kireçlenmiş oksitlenmiş, kırılmış bataryalarınızı değiştiriyoruz arızalı ve değişim, genel evye lavabo batarya  değişimi yapıyoruz, mutfak bataryasının değişimini yaparız, ilk önce bataryanızı almamız gerekir ve daha sonra mutfak bataryasının yanına gideriz, flex hortumların bağlı olduğu, tarat musluklarını kapatırız. Flex hortumlarını sökeriz ve daha sonra mutfak bataryasının altındaki bir veya 2 tane olan somunu sökeriz ve mermerden ayrılmasına çıkmasına yardımcı oluruz, bunu bir pense yardımıyla yapabiliriz, ve yeni mutfak bataryanızın yerine aynı şekilde takabilirsiniz, eğer takamazsanız, Antalya su tesisatçısı olarak bizi arayın ve yardımda bulunabiliriz.

 Banyo bataryası tamiri

Banyo musluk tamiri nasıl yapılır? Banyo bataryasını değişimi basit ve kolaydır. Yapacağınız işlem yanınızda bulunduracak, bir kurbağacık anahtar bir de boru anahtarı bu iki alet yeter önce banyo bataryasının rekorlarını söküp Ondan sonra da aynalarını söküp yeni banyo bataryanızın olup olmadığını denemek bu ayarı yapabilirsiniz, geri aynaları takıp yeni aynaları banyo bataryasına takabilirsiniz.

Hemen Ara 0507 2514537 

Antalya asma klozet tamiri ve servisi

Asma klozet tamiri yaparken yapılan usuller neler? asma klozet montajı yaparken gizli vana gelen flex hortum düzgün montaj da olmasa klozet ve duvar arasında kalırsa ankastre vanası açtığında su gelmez ve yapılan işlem bir ışıyamaz. asma klozet kadarları 90 lık kada ölçüsü duvar işindeki gömme rezervuar ın 90lık dirsek ten ölçü alınır. ölçüyü düzgün alınmasa asma klozet montaj yaparken 90 lık dirsek kırılma riski ola bilir.

serel, visam, vitra, siamp, kale, servisi tamiri 

Asma klozet tamiri 

Asma klozet tamiri nasıl yapılır? klozet tamiri genellikle zor bir işlemdir. Siz bu işin hakkından zor gelirsiniz ama yine deneyebilirsiniz. Klozetin şamandırası kesmiyorsa buna bulaşık deterjanıyla veya kireç sökücü biraz dökerek içindeki kireci öldürebilirsiniz. Bulaşık deterjanının yeniden dökün Eğer boşaltma grubundan contalar gevşemiş kireçlenmiş parçaların çoğunlukla değişmesi lazımdır. buna yardımcı olaraktan size önerebileceğim yeni bir klozet iç takım alıp takmanız eğer, takmazsanız bizi arayın hemen gelir, Antalya su tesisatçısı olaraktan, Antalya'n il genelinde hizmet vermekteyiz. 

Gömme rezervuar servisi

Antalya gömme rezervuar yedek parça servisi fiyatları, Antalya da bulacağınız adres zer bay yapı gömme rezervuar tamiri yapmanız gerekiyorsa gömme rezervuar yedek parçanız yok ise bize ulaşın. her tür marka gömme rezervuar yedek parça temin ediyoruz fiyatları konusunda kimseyi üzmüyoruz. usta ve müşteriler hizmet veriyoruz. bazı markalar parçaları visam şamandıra boşaltama gurubu basma butonu itiş çubuk itiş kanca,  SİAMP  y95 şamandıralar 8 lik 12lik boşaltama gurubular her markaya uyan değişim kiti, serel marka gömme rezervuar yedek parça serel şamandıra SEREL boşaltma gurubu, vitra boşaltma gurubu 3 çeşittir vitra şamandıra düz dirsekli şamandıradır. NKP boşaltma ve şamandıra, japar asma rezerve yedek parça, ege seramik rezarvuar parçaları gerez, penta, güral vit, sanica, valsir, geberit, ecesan, bunu gibi marka modelerin yedek parça gömme rezervuar bulunmakta bizi arayın temin edelim. 

ANTALYA VİSAM SERVİSİ 

 

ANTALYA visam servisi: Antalya genelinde özel servis lik yapı yoruz. Visam yedek parçaları bula billeceğiniz adreslerden biriyiz. Visam gömme rezervuar diğer gömme rezervelere yakın ve çalışma tekniği her gömme rezervuarı ayındır.

Antalya da  su tesisat ustalarımız visam gömme rezervuar larda tek zorladığı visam şamandıra değişimidir. Aslında visam şamandıra  çok kolaydır yapmak gereken şamandıraya  gömme rezervuarın içinde takla atırmak bu işlemi rahat montaş yapmış olursunuz.

VİSAM boşaltma gurubu değişimi ustalara tavsiyemiz  conta değiştirmesinler bizim yorumularımız boşaltma gurubunu değiştirseniz daha sağlıklı

Gömme klozet tamiri,
Asma klozet tamiri,
Gömme rezevuar yedek parca,
Antalya özel servisi,
Antalya visam servisi,

Antalya serel servisi,
Antalya siamp servisi,
Antalya nkp servisi,
Antalya japar servisi,
Antalya ecesan servisi,
ege vitrifiye rezervuar servisi,
Antalya kale servisi,
Antalya vitra servisi,
Antalya sanica servisi,
Antalya geberit servisi,
Hemen Ara 0507 2514537 
Hizmet bölgeleri

 

hizmet bölgeleri, antalya

antalya su sızıntıs bulma

kumluca 

Altınyaka mahellesi, Belen mah Beşikçi mah Büyükalan mah, Çaltı mah, Çayiçi mah Dereköy mah, Erentepe mah, Gölcük mah Güzören mah, Hacıveliler mah, Hızırkahya mah, İncircik mah Karaağaç mah, Karacaören mah, Kavakköy mah, Kuzca mah, Ortaköy mah, Salur mah, Sarıcasu mah, Toptaş mah, Yazır mah, Yenikışla mah, Yeşilköy mah,

Manavgat su tesisatı

Ahmetler mahallesi, Aksaz mah, Altınkaya mah, Aşağıışıklar mah, Ballıbucak mah, Belenobası mah, Bereket mah, Beydiğin mah, Boztepe mah, Bozyaka mah, Bucakşeyhler mah, Burmahan mah, Büklüce mah, Cevizler mah, Çakış mah, Çaltepe mah, Çamlıtepe mah, Çardak mah, Çavuş mah, Çayyazı mah, Çeltikçi mah, Çenger mah, Değirmenli mah, Değirmenözü mah, Demirciler mah, Denizkent mah, Denizyaka mah, Dikmen mah, Doğançam mah, Dolbazlar mah, Düzağaç mah, Evrenleryavşı mah, Gaziler mah, Gebece mah, Gençler mah, Gültepe mah, Güzelyalı mah, Hacıali mah, Hacıisalı mah, Hacıobası mah, Halitağalar mah, Hatipler mah. Hocalar mah, Hocalı mah, Kadılar mah, Kalemler mah, Karabucak mah, Karabük mah, Karacalar mah, Karakaya mahallesi, Karaöz mah, Kırkkavak mah, Kısalar mah, Kızılağaç mah, Kızıldağ mah, Odaönü mah, Örenşehir mah, Parakende mah, Sağırin mah, Salur mah, Saraçlı mah, Sevinç mah, Seydiler mah, Sırtköy mah, Sülek mah, Şişeler mah, Taşkesiği mah, Tepeköy mah, Tilkiler mah, Ulukapı mah, Uzunkale mah, Uzunlar mah, Yalçıdibi mah, Yavrudoğan mah, Yaylaalan mah, Yeniköy mah, Yeşilbağ mah, Yukarıışıklar mahellesi,

Serik 

Akbaşmahallesi mahellesi,  Akçapınar mah, Alacami mah, Aşağıçatma mahellesi, Aşağıkocayatak mah, Aşağıoba mah, Berendi mah,  Bilginler mah, Bozdoğan mah, Boztepe mah, Bucakköy mah, Burmahancı mah, Büğüş mah, Cumalı mah, Çakallık mah, Çanakçı mah, Çatallar mah, Demirciler mah, Deniztepesi mah. Dikmen mah, Dorumlar mah, Eminceler mah, Eskiyürük mah, Etler mah, Gedik mah, Gökçepınar mah, Hacıosmanlar mah Hasdümen mah Haspınar mah,Haskızılören mah, Karataş mah, Karıncalı mah, Kayaburnu mah, Kırbaş mah, Kozağaç mah, Kozan mah, Kumköy mah, Kuşlar mah, Kürüş mah, Nebiler mah, Pınarcık mah, Sarıabalı mah, Şatırlı mah, Tekke mah, Töngüşlü mah Üründü mah, Yanköy mah, Yeşilvadi mah, Yeşilyurt mah, Yukarıçatma mah, Yumaklar mah, Zırlankaya mahallesi,

korkuteli su tesisatçısı

Akyar mahallesi, Avdan mah, Bahçeyaka mah, Başpınar mah, Bayat mah, Bayatbademleri mah, Beğiş mah, Çaykenarı mah, Çıvgalar mah, Çukurca mah, Dereköy mah Esenyurt mah, Garipçe mah, Göçerler mah, Gümüşlü mah, Güzle mah, İmecik mah, İmrahor mah, Karabayır mah, Karakuyu mah, Karataş mah, Kargalık mah, Kargın mah, Kayabaşı mah, Kemerağzı mah, Kırkpınar mah, Kızılaliler mah, Kızılcadağ mah, Kozağacı mah, Köseler mah, Küçüklü mah, Leylekköyü mah, Mamatlar mah, Nebiler mah, Osmankalfalar mah, Söbüce mah, Söğütcük mah, Söğütköy mah, Sülekler mah, Taşkesiği mah, Tatköy mah, Ulucak mah, Yakaköy mah, Yalınlıgediği mah, Yazır mah, Yeşiloba mah, Yukarıkaraman mahellesi,

kemer

Beycik mahellesi, Çıralı mah, Kuzdere mah, Ovacık mah, Ulupınar mahellesi,

kaş

Agullu,mahellesi, Ahatlı mah, Aklar mah, Akörü mah, Bayındır mah, Beldibi mah, Belenli mah, Belkonak mah, Bezirgan mah, Boğazcık mah, Cemre mah, Çamlıköy mah, Çamlıova mah, Çataloluk mah, Çavdır mah, Çayköy mah, Çerler mah, Çeşmeköy mah, Çukurbağ mah, Dereköy mah, Dirgenler mah, Doğantaş mah, Gelemiş mah, Gökçeören mah, Gökçeyazı mah, Gürsu mah, Hacıoğlan mah, İkizce mah, İslamlar mah, Karadağ mah. Kasaba mah, Kemerköy mah, Kızılağaç mah, Ortabağ mah, Palamutköy mah, Pınarbaşı mah, Sahilkılıçlı mah, Sarıbelen mah, Sarılar mah, Sinneli mah, Sütleğen mah, Uğrar mah, Üzümlü mah, Yaylakılıçlı mah, Yaylapalamut mah, Yeniköy mah, Yeşilbarak mah Yuvacık mahellesi,

ibradı

Başlar mahellesi, Ürünlü mah Üzümdere mahellesi,

gündomuş

lköy mah, Yuvalılar mahellesi,

elmalı 

Afşar mahellesi, Ahatlı mah, Akçainiş mah, Armutlu mah, Bayındır mah, Bayralar mah Beyler mah, Bozhüyük mah, Büyüksöyle mah, Çalpınar mah, Çaybaşı mah, Çobanisa mah, Çukurelma mah, Dereköy mah, Düdenköy mah, Eskihisar mah, Eymir mah, Geçitköy mah, Geçmen mah, Gökpınar mah, Gölova mah, Göltarla mah, Gümüşyaka mah, Hacımusalar mah, Hacıyusuflar mah, Imırcık mah, İslamlar mah, Karaköy mah, Karamık mah, Kışlaköy mah, Kızılca mah, Kocapınar mah, Kuzuköy mah, Küçüksöyle mah,  Macun mah, Mursal mah, Ovacık mah, Özdemir mah, Pirhasanlar mah, Salur mah, Sarılar mah, Tavullar mah, Tekkeköy mah, Yakaçiftlikköyü mah, Yalnızdam mah, Yapraklı mah, Yılmazlı mah Yörenler mah, Zümrütova mahesllesi,

antalya merkezi

Doyran mahallesi,  | Ahırtaş,  | Akdamlar, 

| Akkoç,  | Alaylı,  | Aşağıkaraman,  | Aşağıoba, 

| Bahtılı, | Başköy, | Bıyıklı, | Camili, | Çağlarca,

 | Çamlıca, | Çıplaklı, | Çitdibi, | Dereli, | Duacı, |

 Dumanlar, | Fettahlı, | Gaziler, | Geyikbayırı, |

 Gökdere, | Göloluk, | Gülveren, | Güneş, |

 Hacısekiler, | Hisarçandırı, | Ilıcaköy, | İhsaniye,

 | Karaçallı, | Karataş, | Karatepe, | Kayadibi, 

| Kemerağzı, | Kevşirler, | Kızıllı, | Killik, | Kirişçiler,

 | Kovanlık, | Kömürcüler, | Kurşunlu, | Odabaşı, | Özlü, 

| Selimiye, | Solakköy, | Teomanpaşa, Topallı, | Üçoluk, 

| Yağca, | Yarbaşıçandırı, | Yenidumanlar, | Yeşilkaraman,

demre

Köşkerler, | Belören, | Çağman, | Çevreli, | Davazlar, |

 Gürses, | Kaleüçağız, | Kapaklı, | Yavu, 

alanya 

Akçatı, | Akdam, | Alacami, | Aliefendi, | Asmaca, 

| Bademağacı, | Basırlı, | Başköy, | Bayırkozağacı,

 | Bayır | Beldibi, | Beyreli, | Bıçakçı, | Bucakköy, 

| Burçaklar, | Büyükpınar, | Çakallar, | Çamlıca, 

| Değirmendere, | Dereköy, | Deretürbelinas, |

 Elikesik, | Esentepe, | Fakırcalı, | Gözübüyük, |

 Gözüküçüklü, | Gümüşgöze, | Gümüşkavak, |

 Güneyköy, | Hacıkerimler, | Hacımehmetli, |

 Hocalar, | İmamlı, | İshaklı, | İspatlı, | Karakocalı, 

| Karamanlar, | Karapınar, | Kayabaşı, | Keşefli, 

| Kızılcaşehir, | Kocaoğlanlı, | Kuzyaka, 

| Mahmutseydi, | Obaalacami, | Öteköy, |

 Özvadi, | Paşaköy, | Saburlar, | Sapadere, |

 Seki, | Soğukpınar, | Süleymanlar, | Şıhlar, |

 Taşbaşı, | Tırılar, | Toslak, | Türktaş, | Uğrak,

 | Uğurlu, | Ulugüney, | Uzunöz, | Üzümü, | Yalçı, 

| Yaylakonak, | Yaylalı, | Yenice, | Yeniköy, | Yeşilöz

akseki

 Akşahap, | Alaçeşme, | Aşağıaşıklar, | Belenalan, |

 Bucakalan, | Bucakkışla mah, | Büyükalan mah, |

 Ceceler, | Cemerler, | Cendeve, | Çaltılıçukur, 

| Çanakpınar, | Çınardibi, | Çimiköy, | Çukurköy, |

 Değirmenlik, | Dikmen, | Dutluca, | Emiraşıklar, |

 Erenyaka, | Geriş, | Gümüşdamla, | Güneykaya, |

 Günyaka, | Güzelsu, | Hocaköy, | Hüsamettinköy, 

| Karakışla, | Kepez, | Kepezbeleni, | Mahmutlu, |

 Menteşbey, | Minareli, | Pınarbaşı, | Sadıklar, |

 Salihler, | Sarıhacılar, | Sarıhaliller, | Sinanhoca,

 | Susuzşahap, | Taşlıca

KONUM  ZERBAY YAPI Mezitli su tesisatçısı  mersin su tesisatçısı  Kameralı su kaçağı tesipit tıkanık açma  kombi petek temizleme 

Antalya su tesisatçısı, su tamirçisi, sucu