Tarsus kombi kalifer petek temizleme

Tarsus kombi kalifer petek temizleme

PETEK TEMİZLEME

Tarsus petek temizleme,  servisi olarak Tarsus un her bölgesinde hizmetimiz var. yüksek fatura ödemeden petek temizliği yaptırın.

TARSUS petek temizleme olarak önerimiz. Kullanmakta olduğunuz peteklerin alt veya üst kısımlarında ısınmayan bölgeler varsa, musluklardan az yada hiç su gelmiyorsa, siyah yada koyu kahverengi pis su geliyorsa, kombiniz normale göre sesli çalışıyor veya sıcak suyunuz düzensiz olarak geliyorsa, petekler ısınmıyor veya yerden ısıtma sistemlerinde bölgesel ısınma problemleri yaşanıyorsa petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir.

Hemen Ara 05467696861

Tarsus petek temizleme neden yapılır

Tarsus petek temizliği,  Isınma sorunlarınız var ise ısınamıyorum sanız radyatörlerin izin Beklediğiniz ısıyı vermiyorsa radyatörlerin üst üstü ısınıp alt kısımları ısınmıyorsa dereceyi yükseltmeniz halde ısınamıyorum sanız ödediğiniz doğalgaz faturasının ısınma vereceğinize göre fazla olduğunu ya da ödediğiniz doğalgaz faturasına göre işte sebepler yıllarca kullandığınız tesisat ve radyatörlerin izin kimyasal yıkama yaptırma yaptırmadıysanız yıllarca merkezi sistemi kömür oyun ısıtmadan kullandığınız radyatörlerin değiştirmeden kombi ve ısınmadan kullanılmaya devam ediyorsanız kombi eşanjörü boru ve radyatörlerin izin kireç kışırı katmanlar tıkamış yerden ısıtma sistemleri nizdeki plastik borulardan aşırı çamurlaşma olmuştur, bazı petekler ısmaz ve calışmaz termostatik vana calışma zorlanır, ve termosatik vana  bileleri  camurdan kapatır ve petek ısınmaz yani çidid bir petek temizligi yaptırma lısınız.  

Hemen Ara 05467696861

Makinalı petek temizleme

Tarsus petek temizleme , Evinizden hiçbir yeri sökmeden banyoda ufak bir işlemle makine bağlanması bütün peteklerin temizliğini sağlar makineden çalıştırıp sistemin kimyasalları ile yıkanması yıkamadan sonra kimyasal ilacın ve tesisatta bulunan pisliğin tahliyesi kimyasal ilacın sistemden tam olarak sökülmesi için kimyasalın toz ve tekrar yıkanması gerekmektedir. kombinin alt filtresi temizlenmesi ile işlemin bitmesi ve daha sonra kombi devreye girer yarım saat 70 de çalışır petekler Kendine gelir ve işlem bitmiş olur, petek yıkma işlemi bitmiş olur. petekler ilk günkü gibi temiz olur, dogalgaz faturasında düçüş olur, kombi bekle diginizden cabuk ısıtır. tarsus petek temizleme

Hemen Ara 05467696861

Tarsus petek temizleme, zamanla şebeke hatı suyunda bulunan kireç ve borularda biriken tortu kirler sebebiyle tıkanmalar meydana getimektedir. Bu sebeple hersene belirli aralıkla evinizde petek temizleme işleminin yapılması gerekmektedir. Bu işlemlerde ise özel kimyasalar ilaçlar ve petek koruma kullanılarak temizlik yapılmakta, kaloifer tesisatdaki ve kolektör sıvı akışının daha düzenli bir hale gelmesi sağlar. ısı verim büyük oranda hız gösterebilmektedir. kalolifer tesisatının içlerinde süre  içerisinde oluşan balçıklaşma, paslanma, kireçlenme ve tortu oluşması gibi sorunlara karşı özel ilaçlar ve kimyasallı petek temizliğinin yapılması gerekmektedir. kalolifer tesisatın ömrünün uzaması ve ısın artışı için petek temizleme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. %20 ye kadar ısı artışı sağlanabilmektedir.

Hemen Ara 05467696861

Hizmet bölgeleri

TARSUS HER MAHELLESİDE HİZMET VERMEKTEYİZ.

HİZMET BÖLGELERİ, Tarsus öğretmenler, Tarsus ergenekon, Tarsus kırıklar sırtı, Tarsus Anıt, Tarsus kavaklı, Tarsus şehitler tepesi, Tarsus huzur kent, Tarsus yenice, Tarsus yaramış, Tarsus Cengiz top el, Tarsus 82 evler, ağızdilek, akarsu, akçakocalı, akgedik, akşemsetin, alacağı, aliaga, Tarsus şelale, yeşilevler, bolatlı, Tarsustakbaş, kaleburcu, girne

PETEK TEMİZLEME www.zerbayypimarket.com

Peteke Temizleme Nasıl Yapılır,  www.zerbayypimarket.com

 

 Petek Temizleme -  www.zerbayypimarket.com

https://youtube.com/shorts/NctV90q2qVc?feature=share

Tarsus kombi kalifer petek temizleme